Ri. Bukarts un A. Kulda rezultatīvi savstarpējā spēlē Austrijā

Rihards Bukarts, hokejazinas.com

Rihards Bukarts | Foto: Klāgenfurtes ''Athletic Sports Club''

Austrijas augstākās hokeja līgas (IceHL) spēlē rezultatīvu sniegumu parādījuši Latvijas hokejisti Artūrs Kulda un Rihards Bukarts.

Kuldas pārstāvētā “Villacher SV” apspēlēja Bukarta komandu Klāgenfurtes “Athletic Sports Club” , mačam noslēdzoties ar rezultātu  5:4 (2:0, 1:2, 1:2, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā.

Kulda asistēja “Villacher SV” otrajos vārtos, kad 1. perioda 14. minūtē tika panākts 2:0. Bukarts atbildēja ar rezultatīvu piespēli trešā perioda 9. minūtē, palīdzot panākt izlīdzinājumu 3:3. Taču Bukarts pamatlaika pirmspēdējā minūtē asistēja Nikam Petersenam, kad tas panāca 4:4. Pēc šī gola spēles uzvarētāja noskaidrošanai tika nozīmēts papildlaiks, taču vēlāk arī pēcspēles metienu sērija.

Bukartam tika uzticēts izpildīt pirmo bullīti, taču savu iespēju viņš nerealizēja un uzvaru izcīnīja “Villacher SV”.

Šosezon Bukarts astoņās spēlēs sakrājis 7 (3+4) punktus, tikmēr Kuldas kontā 23 spēlēs 12 (2+10) punkti.