Ri. Bukarts apšauda pretinieku vārtus, Punnenovs turpina sēdēt uz beņķa

Šveices hokeja līgā (NL) spēles šovakar aizvadīja vairākas latviešu hokejistu pārstāvētās komandas.

Riharda Bukarta pārstāvētā EHC “Biel-Bienne” viesos apspēlēja bez Denisa Smirnova spēlējošo “EHC Kloten” ar rezultātu 3:2 (0:1, 1:1, 1:0, 1:0).

Jāpiebilst, ka Bīles labā divus vārtus mazākumā guva uzbrucējs Gētans Hāss, kurš arī atnesa uzvaru papildlaikā.

Bukarts nospēlētajās 16 minūtēs un 25 sekundēs veica četrus metienus pa vārtiem. Smirnovs maču izlaida traumas dēļ. Viņš šosezon vēl nav spēlējis.

“Biel-Bienne” ar 25 punktiem 21 spēlē ieņem 12. vietu. “EHC Kloten” ar 21 punktu 22 mačos ierindojusies vienu pozīciju zemāk.

Citā mačā Ronalda Ķēniņa un Ivara Punnenova “HC Lausanne” ar rezultātu 1:3 (1:2, 0:1, 0:0) zaudēja Rapersvīlas “Jona-Lakers”.

Punnenovs atradās uz rezervistu soliņa, taču Ķēniņš mačam nebija pieteikts.

Ķēniņš šajā sezonā 14 spēlēs atdevis divas rezultatīvas piespēles. Trīs mačos ar Šveices otrās līgas vienību Martiņjī “HCV Red Ice” uzbrucējs tika pie vieniem vārtiem un vienas piespēles.

Punnenovs astoņās cīņās atvairījis 82,7% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 4,18 ripas. Pēdējās piecas spēles vārtsargs noskatījies no rezervistu soliņa.

“HC Lausanne” ar 32 punktiem 22 spēlē atrodas septītajā vietā līgā.

Savukārt, Oskara Lapinska Langnavas “Tigers” ar rezultātu 3:4 (1:1, 2:2, 0:0, 0:1) papildlaikā viesos atzina “EV Zug” pārākumu.

Lapinskis uz ledus pavadītajās 16 minūtēs pa reizei meta un bloķēja metienu, laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Uzbrucējs šosezon 22 spēlēs guvis vienus vārtus.

“Tigers” ar 29 punktiem 22 mačā ierindojas desmitajā vietā līgā.

Visbeidzot, “Lugano” bez latvieša Roberta Cjunska ierindā viesos uzveica Šveices čempioni Ženēvas “Servette” ar 3:2 (0:1, 1:0, 2:1).

Cjunskis šosezon deviņās spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis rezultatīvu piespēli.

“Lugano” ieņem 5. vietu ar 22 spēlēs iegūtiem 35 punktiem.