Ri. Bukarta “EHC Biel-Bienne” uzvara principiālā spēlē, Balcera komanda pārāka latviešu derbijā

Šveices hokeja līgas (NL) spēlēs šovakar piedalījās četri Latvijas hokejisti.

Riharda Bukarta EHC “Biel-Bienne” principiālā spēlē uzveica “SC Bern” ar 4:3 (1:1, 0:1, 2:1, 1:0) papildlaikā.

Bukarts laukumā pavadīja 12 minūtes un 14 sekundes.

Latvietis deviņās NL spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis rezultatīvu piespēli.

“EHC Biel-Bienne” ierindojusies 11. pozīcijā ar 28 spēlēs izcīnīto 33 punktiem. Bukarta vienība sezonu turpinās jau rītdien, 9. decembrī, kad izbraukumā spēkosies ar Frīburgas “Gotteron”.

Citā mačā Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Cīrihes “Lions” viesos ar rezultātu 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) apspēlēja “Lugano” ar latvieti Robertu Cjunski ierindā.

Balcers 18:23 minūtēs veica vienu metienu pa vārtiem un pabeidza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Balcers šosezon 27 spēlēs ticis pie 13 vārtu guvumiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm.

Cjunskis mačam tika pieteikts kā 13. uzbrucējs uz ledus atradās gandrīz piecas minūtes (4:59).

Uzbrucējs 13 spēlēs ticis vien pie diviem punktiem (1+1).

“Lions” ar 61 punktiem 28 mačos ierindojas pirmajā vietā līgā. Cīrihes komanda nākamo spēli aizvadīs 9. decembrī pret “HC Ajoie”.

Savukārt, “Lugano” ar 44 punktiem 29 spēlēs ierindojusies 6. vietā. Cjunska komanda rītdien, 9. decembrī, spēkosies ar Oskara Lapinska Langnavas “Tigers”.

Visbeidzot, Ronalda Ķēniņa un Ivara Punnenova “HC Lausanne” ar rezultātu 2:4 (1:1, 1:0, 0:3) piekāpās Rapersvīlas “Jona Lakers”.

Ķēniņš nospēlētajās 12:54 minūtēs ar rezultativitāti neizcēlās. Punnenovs spēli noskatījās no rezervistu soliņa.

Ķēniņš šajā sezonā 19 spēlēs atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

Punnenovs šajā sezonā 12 cīņās apstādinājis 86,4% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,32 ripas. Pēc statistikas rādītājiem, viņš šobrīd ir sliktākais vārtsargs līgā.

“HC Lausanne” šajā sezonā 30 mačos nopelnījuši 52 punktus un atrodas ceturtajā vietā līgā. Lozannas komanda nākamo maču aizvadīs rītdien pret “Ambri-Piotta”.