Razgals svin uzvaru latviešu derbijā Slovākijā

Trīs zaudējumu sēriju Slovākijas Ekstralīgā šodien pārtrauca uzbrucēja Frenka Razgala pārstāvētā ”Poprad”, kas latviešu hokejistu pārstāvēto klubu duelī viesos ar 5:2 (0:0, 3:1, 2:1) pieveica aizsarga Roberta Mamčica pārstāvēto ”Nove Zamky”.

Pirmā trešdaļa noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, bet otrajā periodā ”Poprad” guva trīs vārtus un panāca 3:1 vadību. Pēdējā trešdaļā viesi bija vēl divas reizes precīzi, kamēr ”Nove Zamky” atbildēja tikai ar vieniem vārtiem.

Razgals izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tikmēr Mamčics saņēma divas soda minūtes (pretinieki latviešu aizsarga noraidījuma laikā guva pirmos vārtus) un maču noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Autors: Rainers Rogs Avots: Slovākijas Ekstralīga