Razgalam vārtu guvums cīņā pret Ališauska klubu, Karsumam trešie vārti šosezon

Latvijas hokejistu Frenka Razgala un Patrika Ozola pārstāvētā Slovākijas Ekstralīgas komanda Trenčīnas “Dukla” ar rezultātu 2:6 (1:2, 0:2, 1:2) piekāpās “Spisska Nova Ves” vienībai.

Frenks Razgals vārtus guva vairākumā trešā perioda sākumā, panākot rezultātu 2:5. Šajā mačā Lietuvas aizsargs Nerijus Ališauskas, kurš iepriekš pārstāvēja Rīgas “Dinamo” klubu, atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm.

Nākamais mačs “Dukla” vienībai 23. septembrī pret Mārtiņa Karsuma HK “Liptovskiy Mikulas”.

Citā mačā Latvijas uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētais HK “Liptovskiy Mikulas” klubs ar rezultātu 3:4 (0:0, 3:2, 0:1, 0:1) papildlaikā piedzīvoja zaudējumu pret HK “Zvolen” komandu.

Karsums otrā perioda izskaņā panāca rezultātu 3:2. Šajā sezonā Karsums divos mačos ir guvis trīs vārtus.

Nākamā spēle Karsuma klubam 23. septembrī pret Patrika Ozola un Frenka Razgala Trenčīnas “Dukla”.

Tāpat, uzbrucēja Filipa Bunča HK “Nitra” vienība zaudēja HK “Poprad” ar rezultātu 1:5 (0:2, 1:1, 0:2).

Buncis asistēja vienīgajā “Nitra” kluba vārtu guvumā otrā perioda vidū, kad vairākumā komanda panāca rezultātu 1:3. Šajā spēlē Buncis guva pirmo punktu sezonā.

Nākamā spēle “Nitra” vienībai 23. septembrī pret HK “Košice”.