Razgalam vārti latviešu derbijā, Bērziņš pēc divu mēnešu izlaišanas atgriežas rezultatīvi

Šovakar Čehijas pēc spēka otrās līgas pirmajā Play-off 1/4 fināla sērijas spēlē uzbrucēja Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” ar 2:3 (0:0, 1:2, 1:1) piekāpās aizsarga Patrika Ozola Jihlavas “Dukla”.

Razgals otrās trešdaļas 6. minūtē realizēja vairākumu un atklāja mača rezultātu. Latvietis 15:08 minūtēs divreiz meta pa vārtiem.

Uzbrucējs “Torax Poruba 2011” sastāvā 49 spēlēs guvis 11 vārtus un atdevis 22 rezultatīvas piespēles. Tāpat Razgals šosezon aizvadījis divus mačus Vitkovices “Ridera” kreklā Čehijas Ekstralīgā, kur palicis bez punktiem.

Ozols uz ledus pavadītajās 20 minūtēs un 15 sekundēs četrreiz meta pa vārtiem un bloķēja trīs sāncenšu metienus.

Aizsargs 47 regulārā čempionāta spēlēs izcēlās ar diviem precīziem metieniem un astoņām rezultatīvām piespēlēm. Četrās Play-off cīņās pie punktiem nav ticis.

Piecās Čehijas Ekstralīgas spēlēs “HC Olomouc” rindās Ozols pie punktiem netika.

Citā mačā Patrika Zabusova un Daniela Bērziņa pārstāvētā “VHK Vsetin” ar 8:0 (2:0, 4:0, 2:0) sagrāva Pršerovas “Zubr”.

Zabusovs netika pieteikts spēlei slimības dēļ. Bērziņš atgriezās laukumā pēc savainojuma izārstēšanas. Iepriekš tika spriests, ka latvietis izlaidīs atlikušo sezonas daļu. Uzbrucējs nespēlēja kopš janvāra vidus.

Bērziņš nospēlētajās 13:34 minūtēs atdeva rezultatīvu piespēli, reizi meta pa vārtiem, uzvarēja septiņus no 13 iemetieniem un noslēdza maču ar pozitīvu lietderību “+1”.

Regulārajā sezonā Zabusovs piecās spēlēs atdeva divas rezultatīvas piespēles, bet Bērziņš 26 mačos izcēlās ar četriem vārtiem un sešām piespēlēm.

Jau rītdien, 10. martā, tiks aizvadītas sēriju otrās spēles.