Site icon Hokeja ziņas

Razgalam pirmie vārti jaunajā klubā, rezultatīvi arī Zabusovs un Pavlovs (VIDEO)

Frenks Razgals, hokejazinas.com

Frenks Razgals | Foto: "HK Poprad"

Latviešu uzbrucējs Frenks Razgals šovakar guva savus pirmos vārtus Slovākijas Ekstralīgas kluba ”Poprad” rindās. Tāpat Slovākijā ar rezultatīvu sniegumu atzīmējās arī uzbrucēji Patriks Zabusovs un Vitālijs Pavlovs.

Razgala pārstāvētā ”Poprad” mājās ar 5:0 (1:0, 2:0, 2:0) sagrāva ”Banska Bystrica”. Latviešu uzbrucējs 27. minūtē panāca 2:0 un atzīmējās ar pirmajiem gūtajiem vārtiem jaunā kluba rindās. Razgalam šis bija otrais mačs ”Poprad” sastāvā. Latviešu uzbrucējs izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Latviešu pārstāvēto klubu duelī Patrika Zabusova un Vitālija Pavlova pārstāvētā Mihalovčes ”Dukla” viesos ar 3:1 (1:1, 0:0, 2:0) apspēlēja aizsarga Roberta Mamčica pārstāvēto ”Nove Zamky”.

Pavlovs 51. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja komandas uzvaras vārtu guvumā un nopelnīja septīto (4+3) punktu sezonā. Latvijas uzbrucējs vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Zabusovs 58. minūtē guva ”Dukla” trešos vārtus un nostiprināja komandas pārsvaru. Latviešu uzbrucējam šis bija piektais precīzais metiens sezonā. Zabusovs šosezon 13 mačos ir nopelnījis 12 (5+7) punktus. Latvijas uzbrucējs atzīmējās ar septiņiem metieniem pa pretinieku vārtiem un pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Savukārt Mamčics spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Trenčīnas “Dukla” bez aizsarga Patrika Ozola ierindā izbraukumā ar 4:3 (2:1, 1:1, 1:1) uzveica uzbrucēja Filipa Bunča pārstāvēto ”Nitra”.

Buncis divas reizes apdraudēja pretinieku vārtu drošību, uzvarēja deviņos no 15 (60%) iemetienu un maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Savukārt uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētā ”Liptovsky Mikulas” mājās ar 1:2 (0:0, 0:1, 1:1) atzina Bratislavas ”Slovan” pārākumu.

Karsums izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.