Razgala klubam uzvara pār Ozola komandu Čehijas otrajā līgā

Šovakar Čehijas pēc spēka otrās līgas mačā Latvijas uzbrucēja Daniela Bērziņa pārstāvētā “VHK Vsetin” komanda ar rezultātu 1:2 (0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 0:1) mājās pēcspēles metienos piekāpās Zlīnas “Berani” vienībai.

Bērziņš šajā mačā 19 minūtēs un sešās sekundēs divas reizes meta pa vārtiem, uzvarēja 59% iemetienu un no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Uzbrucējs šajā sezonā 24 cīņās izcēlies ar četriem vārtiem un sešām piespēlēm, bet “VHK Vsetin” ar 67 punktiem 35 spēlēs ierindojas otrajā pozīcijā līgā.

Citā mačā Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” komanda mājās ar rezultātu 3:1 (1:0, 0:0, 2:1) apspēlēja Patrika Ozola Jihlavas “Dukla” vienību.

Razgals šajā mačā 13 minūtēs un 57 sekundēs divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu atstāja ar neitrālu lietderības koeficientu.

Frenks Razgals Čehijas Ekstralīgā aizvadījis divas spēles, kurās punktus nav nopelnījis. Čehijas pēc spēka otrajā līgā uzbrucējs 32 spēlēs guvis desmit vārtus un atdevis 16 rezultatīvas piespēles.

“Torax Poruba” ar 87 punktiem 35 cīņās ieņem pirmo vietu līgā.

Tikmēr, Ozols šajā spēlē uz laukuma atradās 13 minūtes un 59 sekundes, pa pretinieku vārtiem nemeta, bloķēja trīs metienus un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šajā sezonā aizsargs 32 cīņās nopelnījis divus vārtu guvumus un deviņas rezultatīvas piespēles. Trīs Čehijas Ekstralīgas spēlēs Ozols ar punktiem nav izcēlies.

“Dukla” ar 50 punktiem 34 mačos ierindojas astotajā pozīcijā līgā.