Ravinskis un Ošenieks “Mestis” Play-off iesaistās ar vairākiem metieniem pa vārtiem

Somijas pēc spēka otrajā līgā (Mestis) pirmās spēles Play-off aizvadīja divi Latvijas hokejisti.

Ernesta Ošenieka pārstāvētā Kokolas “Hermes” viesos ar 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) ceturtdaļfinālu iesāka ar uzvaru pret Helsinku “Jokerit”.

Ošenieks 20 minūtēs un 26 sekundēs trīsreiz meta pa vārtiem, saņēma divas soda minūtes un noslēdza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Aizsargs regulārajā sezonā 48 spēlēs guva vienus vārtus un atdeva deviņas rezultatīvas piespēles.

Nākamo spēli sērijā komandas aizvadīs jau rītdien, 15. martā.

Citā mačā uzbrucēja Anrī Ravinska pārstāvētā Imatras “Kettera” savā laukumā ar 2:3 (1:1, 0:2, 1:0) piekāpās Joensū “Kiekko-Pojat”.

Ravinskis nospēlētajās 14:38 minūtēs veica trīs metienus pa vārtiem.

Uzbrucējs regulārajā čempionātā 45 spēlēs guva 14 vārtus un izdarīja 16 rezultatīvas piespēles.

Sērijas otrais mačs paredzēts 16. martā.