Ravinskis saņem 12 soda minūtes Mestis spēlē

Latvijas uzbrucējs Anrī Ravinskis šovakar aizvadīja spēli Somijas pēc spēka otrajā līgā (Mestis).

Ravinska pārstāvētā Imatras “Kettera”, spēlējot mājās, piekāpās Iisalmi “Peli-Karhut” ar 2:5 (0:1, 1:2, 1:2).

Ravinskis šajā spēlē saņēma 12 minūšu sodu par sitienu pretiniekam galvas un kakla apgabalā. Incidents notika 3. perioda pēdējā minūtē. Tajā brīdī “Kettera” saņēma 16 soda minūtes, jo vēl divi Ravinska komandas biedri tika sodīti uz divām minūtēm par nesportisku rīcību.

Vēl Ravinskis nospēlētajās 19:40 minūtēs veica četrus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Latvijas hokejists šosezon desmit spēlēs izcēlies ar trīs gūtiem vārtiem un trīs rezultatīvām piespēlēm.

“Kettera” ar 16 punktiem desmit mačos ieņem 4. vietu līgā.

Nākamais mačs Ravinska komandai paredzēts 20. oktobrī pret Ernesta Ošenieka pārstāvēto Kokolas “Hermes”.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Mestis