Ravinskis rezultatīvs Somijā, Ošeniekam ”+2” (VIDEO)

Latvijas uzbrucējs Anrī Ravinskis šovakar atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Somijas pēc spēka otrajā līgā (Mestis).

Ravinska pārstāvētā Imatras “Kettera”, spēlējot mājās, papildlaikā ar 5:4 (2:1, 1:1, 1:2, 1:0) pieveica Kajānu “Hokki”.

Latviešu uzbrucējs 37. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja “Kettera” trešajā vārtu guvumā un palīdzēja mājiniekiem tobrīd uz tablo panākt 3:1.

Ravinskis (astoņās spēlēs 3+3) 18 minūšu un 42 sekunžu laikā izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Tikmēr aizsarga Ernesta Ošenieka pārstāvētā Kokolas “Hermes” savā laukumā ar 8:1 (2:1, 4:0, 2:0) sagrāva Rovaniemi “Kiekko”.

Ošenieks (deviņos mačos 0+0) laukumā pavadītajās 19 minūtēs atzīmējās ar diviem izdarītiem metieniem un pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Autors: Rainers Rogs Avots: Mestis