Ravinskis piespēlē vienīgajos “Kettera” vārtos, komanda finālsērijā nonāk iedzinējos (VIDEO)

Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) otrajā finālspēlē uzbrucēja Anrī Ravinska pārstāvētā Imatras “Kettera” viesos ar rezultātu 1:4 (0:0, 0:3, 1:1) piekāpās Iisalmi “Peli-Karhut”.

Rezultāts sērijā līdz četrām uzvarām kļuvis 1-2 “Peli-Karhut” labā.

Ravinskis trešajā periodā rezultatīvi piespēlēja vienīgajos komandas vārtos. Latvietis 14:52 minūtēs veica divus metienus pa vārtiem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Uzbrucējs regulārajā čempionātā 45 spēlēs guva 14 vārtus un izdarīja 16 rezultatīvas piespēles, bet 12 Play-off mačos guvis piecus vārtus un trīsreiz rezultatīvi piespēlējis.

Jāpiebilst, ka Imatras vienība četras reizes pēdējo piecu gadu laikā iekļuvusi “Mestis” finālā, trīsreiz tajā triumfējot.

Ceturtā finālspēle paredzēta rītdien, 13. aprīlī.