Ravinskis gūst vārtus, palīdzot izcīnīt pirmo uzvaru pamatlaikā; Homjakovam piespēle (VIDEO)

Anrī Ravinskis, hokejazinas.com

Anrī Ravinskis | Foto: Imatras "Kettera"

Šovakar Somijas pēc spēka otrās hokeja līgas (Mestis) regulārās sezonas spēlē Latvijas uzbrucēja Anrī Ravinska pārstāvētā Imatras “Kettera” ar rezultātu 4:3 (2:1, 1:1, 1:1) savā laukumā apspēlēja “Kiekko-Vaanta”.

Ravinskis otrā perioda 16. minūtē realizēja skaitlisko vairākumu, izvirzot savu komandu vadībā 3:2. Uzbrucējs nospēlētajās 17:20 minūtēs veica septiņus metienus (!!!) pa vārtiem un iekrāja negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šajā sezonā Ravinskis septiņās cīņās ticis pie diviem vārtiem un divām piespēlēm.

Jāpiebilst, ka “Kettera” šī kļuva par otro uzvaru sezonā, bet vien pirmo pamatlaikā.

“Kettera” ar pieciem punktiem septiņās spēlēs atrodas priekšpēdējā, 9. pozīcijā “Mestis”. Nākamo spēli Imatras vienība aizvadīs 1. oktobrī pret trīs Latvijas hokejistu pārstāvēto Kajānu “Hokki”.

Tikmēr aizsarga Nika Feņenko pārstāvētā Helsinku “Jokerit” komanda mājās ar rezultātu 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) atzina Rovaniemi “RoKi” pārākumu.

Feņenko uz ledus pavadītajās 18 minūtēs un 37 sekundēs pamatīgi apšaudīja pretinieku vārtus, veicot sešus (!!!) metienus, kā arī pabeidza maču ar negatīvu lietderību “-1”.

Šosezon piecās spēlēs Feņenko izcēlies ar vienu precīzu metienu.

“Jokerit” ar sešiem punktiem piecās spēlēs ierindojas sestajā vietā līgā. Nākamais mačs Feņenko komandai paredzēts 4. oktobrī pret “Hokki”.

Visbeidzot Artūra KarašasRinalda Vutkēviča un Artūra Homjakova Kajānu “Hokki” viesos piekāpās Keurū “KeuPa HT” ar 1:3 (0:1, 0:0, 1:2).

Homjakovs asistēja vienīgajā komandas vārtu guvumā 47. minūtē. Uzbrucējs 21:14 minūtēs veica četrus metienus pa vārtiem, uzvarēja 26,3% iemetienu un pabeidza maču ar neitrālu lietderību.

Savukārt Karaša 16:11 minūtēs vienreiz meta pa vārtiem un iekrāja negatīvu koeficientu “-1”, bet Vutkēvičs septiņās minūtēs un 17 sekundēs reizi meta pa vārtiem un pameta laukumu ar negatīvu lietderību “-1”.

Homjakovs šosezon četrās spēlēs nopelnījis divas piespēles, Karašam četros mačos divi vārti, bet Vutkēvičs pie punktiem vēl nav ticis.

Kajānu “Hokki” ar trīs punktiem četrās spēlēs ierindojas pēdējā, 10. vietā līgā. Trīs latviešu komandai nākamais mačs ieplānots jau rītdien, kad plkst. 17.00 uzņems Turku “TuTo”.