Ravinskis dala piespēles un apšauda pretinieku vārtus uzvarētā “Mestis” spēlē

Šovakar Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) regulārās sezonas spēlē Latvijas uzbrucēja Anrī Ravinska pārstāvētā Imatras “Kettera” komanda viesos ar rezultātu 6:1 (2:0, 1:0, 3:1) apspēlēja Forsas “Palloseura” klubu.

Ravinskis šajā spēlē 19 minūtēs un 25 sekundēs  atdeva divas rezultatīvas piespēles, deviņas (!!!) reizes meta pa pretinieku vārtiem un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šosezon Ravinskis 32 spēlēs guvis deviņus vārtus un atdevis 14 rezultatīvas piespēles.

“Kettera” komanda šosezon 35 mačos nopelnījusi 71 punktu un ierindojas pirmajā vietā līgā. Ravinska klubs izcīnījis uzvaru pēdējos septiņos mačos pēc kārtas.

Imatras vienība nākamo spēli aizvadīs 17. janvārī plkst. 18:30 mājās pret Kajānu “Hokki”.

Citā mačā Ernesta Ošenieka Kokolas “Hermes” mājās ar rezultātu 4:5 (1:3, 1:1, 2:1) zaudēja Turku “TUTO” komandai.

Ošenieks šajā spēlē 18 minūtēs un 19 sekundēs izdarīja vienu metienus pa pretinieku vārtiem un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon Ošenieks 31 cīņā izcēlies ar vienu precīzu metienu un trim rezultatīvām piespēlēm.

“Hermes” vienība ar 47 punktiem 31 spēlē ierindojas sestajā pozīcijā “Mestis”.

Ošenieka klubs sezonu turpinās 16. janvārī izbraukumā plkst. 18:30 pret Helsinku “Jokerit”.