Ravinskim vārti zaudējumā, punkts arī Andžānam (VIDEO)

Šovakar Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) regulārās sezonas spēlē Latvijas hokejistu Ērika VītolaArtūra Andžāna un Mika Tumānova pārstāvētā Keurū “KeuPa HT” komanda mājās ar rezultātu 5:3 (1:1, 2:1, 2:1) pārspēja “Kiekko-Espoo”.

Andžāns un Tumānovs sastādīja “KeuPa HT” pirmo aizsargu pāri.

Vītols sargāja “KeuPa HT” vārtus un tika galā ar 31 no 34 metieniem.

Šosezon vārtsargs deviņās spēlēs apstādinājis 89,8% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,82 vārtus.

Andžāns atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, palīdzot 2. periodā realizēt vairākumu un panākt izlīdzinājumu 2:2. Uz laukuma pavadītajās 22:16 minūtēs divas reizes meta pa vārtiem un sakrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Šosezon aizsargam desmit mačos četras rezultatīvas piespēles.

Tumānovs sev atvēlētajās 24:44 minūtēs veica sešus (!!!) metienus pa vārtiem, saņēma divu minūšu noraidījumu un maču pabeidza ar pozitīvu lietderību “+2”.

Tumānovs šosezon Somijas augstākās līgas (Liiga) komandas Jiveskiles “JYP” rindās desmit mačos punktus neguva. Arī divās Mestis spēlēs aizsragam punktus iekrāt nav izdevies.

“KeuPa HT” ar desmit punktiem tikpat spēlēs ieņem pēdējo, 13. vietu.

Citā mačā Anrī Ravinska Imatras “Kettera” viesos ar rezultātu (0:0, 1:3,  piekāpās Turku “TuTo”.

Ravinskis trešā perioda 7. minūtē guva otros “Kettera” vārtus spēlē, samazinot rezultāta starpību. Nospēlētajās 17 minūtēs un 37 sekundēs uzbrucējs četras reizes meta pa vārtiem, maču pabeidzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon Ravinskis 15 spēlēs guvis sešus vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles.

“Kettera” komanda šosezon 15 mačos nopelnījusi 28 punktus un ierindojas trešajā vietā līgā.