Site icon Hokeja ziņas

Ravinskim piespēle un realizēts izšķirošais bullītis pirmajā sezonas spēlē, Ošeniekam vārti (VIDEO)

Anrī Ravinskis, hokejazinas.com

Anrī Ravinskis | Foto: Imatras "Kettera"

Šodien Latvijas uzbrucēja Anrī Ravinska pārstāvētā komanda Imatras “Kettera” pirmajā Somijas pēc spēka 2. līgas (Mestis) regulārā čempionāta spēlē ar rezultātu 3:2 (1:0, 0:2, 1:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Ernesta Ošenieka Iisalmi “Peli-Karhut”.

Ravinskis pirmā perioda izskaņā palīdzēja atklāt mača rezultātu. Vēlāk pēcspēles metienos latvietis realizēja izsķirošo bullīti.

Uz ledus pavadītajās 21 minūtē un četrās sekundēs uzbrucējs piecas reizes meta pa vārtiem, uzvarēja vienīgo iemetienu un pabeidza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Tikmēr Ošenieks, kuram šī bija pirmā spēle Iisalmi komandas rindās, izcēlās ar vārtu guvumu, otrās trešdaļas 17. minūtē panākot 2:1.

Aizsargs nospēlētajās 19:23 minūtēs trīsreiz meta pa vārtiem un iekrāja pozitīvu lietderību “+1”.

Nākamo maču Ravinska klubs aizvadīs jau rītdien, 13. septembrī, kad mājās uzņems “Kiekko-Pojat”, bet Ošenieka komandai rītdien spēle paredzēta izbraukumā pret Rovaniemi “RoKi”.