Ravinskim 1+1 “Mestis” līgā, rezultatīvs arī Andžāns

Šovakar Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) regulārās sezonas mačā Latvijas uzbrucēja Anrī Ravinska pārstāvētā Imatras “Kettera” komanda viesos ar rezultātu 8:3 (5:0, 2:1, 1:2) apspēlēja Rovaniemi “Kiekko” vienību.

Ravinskis šajā spēlē 15 minūtēs un 50 sekundēs guva vārtus, atdeva rezultatīvu piespēli, četras reizes meta pa pretinieku vārtiem un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šosezon Ravinskis 23 spēlēs guvis deviņus vārtus un atdevis deviņas rezultatīvas piespēles.

“Kettera” komanda šosezon 23 mačos nopelnījusi 43 punktus un ierindojas otrajā vietā līgā.

Nākamo maču Imatras vienība aizvadīs 8. decembrī mājās plkst. 18:30 pret Helsinku “Jokerit”.

Citā mačā Ērika Vītola un Artūra Andžāna Keurū “KeuPa” komanda ar rezultātu 3:6 (1:1, 2:2, 0:3) mājās piekāpās Espo “Kiekko” vienībai.

Vītols šajā mačā atvairīja 40 no 45 pretinieku metieniem.

Šosezon vārtsargs astoņās spēlēs apstādinājis 90,2% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,49 vārtus.

Andžāns šajā spēlē 27 minūtēs un 35 sekundēs atdeva rezultatīvu piespēli, trīsreiz meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-4”.

Šosezon aizsargam 20 mačos divi vārti un sešas rezultatīvas piespēles.

“KeuPa” ar 25 punktiem 20 cīņās ierindojas 11. pozīcijā līgā.