Punnenovs spēlē pārliecināti un atnes uzvaru pret bijušo komandu

Šveices hokeja līgas (NL) spēlē Ivara Punnenova pārstāvētā “HC Lausanne” ar 7:3 (0:0, 3:1, 4:2) apspēlēja Oskara Lapinska pārstāvēto Langnavas “Tigers”.

“Tigers” ir Punnenova bijusī komanda, kuru viņš pārstāvēja no 2015. līdz 2022. gadam.

Lapinskis sev atvēlētajās 13:07 minūtēs vienreiz apdraudēja pretinieku vārtus, saņēma divas soda minūtes un pameta laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”. Divos mačos hokejists pie punktiem nav ticis.

Punnenovs atvairīja 19 no 22 metieniem. Divās spēlēs Punnenovs atvairījis 86,4% metienu, ielaižot vidēji 3,00 ripas spēlē.

Savukārt, Rūdolfa Balcera pārstāvētā Cīrihes “Lions” ar rezultātu 1:2 (0:0, 0:2, 1:0) zaudēja Ženēvas “Servette”.

Balcers sev atvēlētajās 20 minūtēs un 24 sekundēs četras reizes meta pa vārtiem un sakrāja pozitīvu lietderību “+1”.

Balcers divās spēlēs atzīmējās ar diviem vārtu guvumiem un rezultatīvu piespēli.