Punnenovs palīdz Lozannai pirmo reizi sezonā uzvarēt līderus

Šveices hokeja augstākajā līgā (NL) vārtsarga Ivara Punnenova un uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā HC “Lausanne” šovakar savā laukumā tikās ar līgas līdervienību Frīburgas “Gotteron”.

Uzvaru ar rezultātu 6:3 izcīnīja Lozannas hokejisti. Tā bija Lozannas pirmā uzvara šosezon pār Frīburgas klubu.

Mača rezultātu pirmie atklāja viesi, bet pirmās trešdaļas turpinājumā Lozanna panāca 1:1. Otrā perioda sākumā mājinieki jau izvirzījās vadībā ar 2:1, bet perioda vidū Frīburgas klubs izlīdzināja rezultātu.

Trešajā periodā Lozannas klubs deviņu minūšu laikā ieguva divu vārtu pārsvaru (4:2), bet viesi vienus vārtus atguva, samazinot starpību līdz 4:3, tomēr mača pašā izskaņā mājinieki divreiz raidīja ripu tukšos vārtos, panākot 6:3. Pašās spēles beigās abu komandu hokejisti paspēja arī izvicināt dūres.

Punnenovs aizvadītajā mačā atvairīja 23 pretinieku metienus, savukārt Ķēniņš spēlēja ceturtajā maiņā, laukumā pavadot gandrīz 14 minūtes, kuru laikā nopelnīja divas soda minūtes, kā arī koeficentu “+2”.

Turnīra tabulā Frīburgas klubs ar 47 punktiem saglabā pirmo vietu, savukārt Lozannas hokejisti ar 38 punktiem atrodas sestajā vietā.