Punnenova lieliskais sniegums atnes ”Lausanne” punktu

Latvijas izlases vārtsargs Ivars Punnenovs otrdien aizvadīja lielisku maču Šveices Nacionālajā hokeja līgā (NL) un palīdzēja ”Lausanne” izcīnīt punktu.

Punnenova un latviešu uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā ”Lausanne”, spēlējot mājās, ar 1:2 (1:0, 0:1, 0:0, 0:1) piekāpās ”Ambri-Piotta”.

Latvijas izlases vārtsargs, neskatoties uz komandas piedzīvoto zaudējumu, aizvadīja visnotaļ veiksmīgu maču. Punnenovs atvairīja 31 no 33 (93,94%) pretinieku izdarītajiem metieniem

Ķēniņš laukumā pavadīja 11 minūtes un 46 sekundes, kuru laikā mača protokolā ar nekādām darbībām neatzīmējās.

Neveiksmi pagarinājumā cieta arī uzbrucēja Denisa Smirnova pārstāvētā Ženēvas ”Servette”, kas izbraukumā ar 1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:1) atzina Rapersvilas-Jonas ”Lakers” pārākumu.

Smirnovs nospēlēja septiņas minūtes un divas sekundes, vienu reizi apdraudot pretinieku vārtu drošību, bloķējot divus sāncenšu metienus un iegūstot neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr panākumu svinēja uzbrucēja Oskara Lapinska pārstāvētā Langnavas ”Tigers”, kas viesos ar 3:2 (3:0, 0:2, 0:0) pieveica ”Bern”.

Lapinskis uz ledus pavadīja 12 minūtes un 55 sekundes, bet mača protokolā ar nekādām darbībām neizcēlās.

Autors: Rainers Rogs Avots: Sihf.ch