Punnenovs ielaiž 7 vārtus, Smirnovam punkts pret Ķēniņu

Pagalam neveiksmīgu maču Šveices hokeja līgā (NL) aizvadīja Latvijas vārtsargs Ivars Punnenovs, ielaižot septiņus vārtus Langnavas “Tigers” neveiksmē pret “Davos” (3:7).

Punnenovs spēlēja divus periodus, atvairot 15 no 20 metieniem. Šosezon viņš stājās “Tigers” vārtos 29 mačos, atvairot 90% metienu, vidēji spēlē ielaižot 3,51 ripas.

Savstarpējā divu latviešu duelī panākumu svinēja Denisa Smirnova Ženēvas “Servette”, kas ar 3:2 apspēlēja Ronalda Ķēniņa “Lausanne”.

Smirnovs rezultatīvi asistēja Noa Rodam, palīdzot atklāt mača rezultātu.

Smirnovs 18:16 minūtēs vienreiz meta pa vārtiem un pabeidza spēli ar negatīvu lietderību “-1”. Savukārt Ķēniņš sev atvēlētajās 20:29 minūtēs veica četrus metienus pa vārtiem, vienu metienu bloķēja un uzvarēja vienīgajā iemetienā.

Taču Mika Indraša pārstāvētā “Biel-Bienne” ar 3:2 papildlaikā apspēlēja “Zug”. Indrašis 15:05 minūtēs saņēma divus noraidījumus un uzvarēja trīs no astoņiem iemetieniem.