Punnenovs atdod rezultatīvu piespēli, Ķēniņš iemet tukšos

Šovakar Šveices augstākajā hokeja līgā (NL) spēles aizvadīja latviešu hokejistu pārstāvētās komandas.

Cīrihes “Lions” ar Rūdolfu Balceru ierindā savā laukumā uzņēma tabulas kaimiņus un vienu no līgas favorītiem EV “Zug” un piekāpās pagarinājumā ar 2:3.

Balcers spēlēja pirmajā maiņā un 16 minūtēs izdarīja trīs metienus, kā arī bloķēja vienu metienu.

HC “Lausanne” ar Ivaru Punnenovu un Ronaldu Ķēniņu laukumā izbraukumā tikās ar Langnavas “Tigers” , kuras sastāvā bija Oskars Lapinskis. Uzvaru ar 3 :1 izcīnīja Lozannas komanda.

Punnenovs šajā mačā atvairīja 24 pretinieku metienus, kā arī rezultatīvi piespēlēja Ķēniņam, kad viņš trešajā periodā raidīja ripu tukšos vārtos.

Ķēniņš spēlēja ceturtajā maiņā un 13 minūšu laikā guva vārtus, izdarīja divus metienus un nopelnīja koeficentu “+1”.

Savukārt Lapinskis bija trešās maiņas uzbrucējs un 11 minūtēs nopelnīja koeficentu “-2”.

Vēl vienā spēlē “Lugano” ar Robertu Cjunski sastāvā izbraukumā tikās ar Frīburgas “Gotteron” un zaudēja ar 0:3.

Cjunskis spēlēja ceturtajā maiņā un astoņās minūtēs nopelnīja noraidījumu, kā arī bloķēja vienu metienu.

Tikmēr EHC “Kloten” bez Denisa Smirnova viesos ar 3:5 zaudēja Rapersvilas-Jonas “Lakers”, bet EHC “Biel-Bienne“ bez Riharda Bukarta ar 3:4 pagarinājumā viesos zaudēja HC “Davos”.