Punnenovs ar Ķēniņu zaudē Lapinska laukumā

Šovakar Šveices hokeja līgā (NL) spēles aizvadīja latviešu hokejistu pārstāvētās komandas.

Langnavas “Tigers”, kuras rindā spēlē uzbrucējs Oskars Lapinskis, savā laukumā tikās ar divu citu latviešu Ivara Punnenova un Ronalda Ķēniņa pārstāvēto klubu HC “Lausanne”.

Uzvaru aizvadītajā mačā ar rezultātu 4:3 izcīnīja Langnavas hokejisti. Pirmā trešdaļa noslēdzās 1:1, pēc otrās laukuma saimnieki bija vadībā ar 4:2, bet mača pēdējā periodā viesi guva vienus vārtus un samazināja rezultāta starpību, taču panākt neizšķirtu vai uzvarēt nespēja.

“Tigers” rindās Lapinskis spēlēja trešajā virknējumā, bet rezultativitātes punktus nenopelnīja. Uzbrucējs uz ledus pavadīja 15 minūtes, kuru laikā bloķēja trīs pretinieku metienus, kā arī nopelnīja lietderības koeficentu “+1”.

Tikmēr Lozannas kluba rindās vārtos stājās Punnenovs, kurš atvairīja 18 no 22 pretinieku metieniem.

Savukārt Ķēniņš spēlēja ceturtajā uzbrucēju trijniekā, laukumā pavadot nedaudz vairāk par astoņām minūtēm. Šajā laikā uzbrucējs nopelnīja negatīvu lietderības koeficentu “-1”.

Turnīra tabulā Lozannas klubs ar 19 punktiem ieņem 10. vietu, tikmēr Langnavas komanda ar 19 punktiem atrodas 11. pozīcijā.

Citā mačā EHC “Kloten”, kuras rindās ir latviešu uzbrucējs Deniss Smirnovs, viesos ar 0:2 piekāpās “Ambri-Piotta” hokejistiem. Atgādināsim, ka Smirnovs joprojām ārstē savainojumu un spēlē nepiedalījās.

Klotenes vienība ar 14 punktiem tabulā atrodas 13. vietā.