Punnenovam uzvara pagarinājumā; Balcers atkal uzvar Bīli

Šovakar Šveices augstākajā hokeja līgā (NL) spēles aizvadīja vairākas latviešu hokejistu pārstāvētās komandas.

Bīlē vietējā EHC “Biel-Bienne” bez Riharda Bukarta ierindā tikās ar spēcīgo  Cīrihes “Lions”, kuras rindās spēlē Rūdolfs Balcers. Uzvaru ar 3:2 izcīnīja Cīrihes komanda. Jāpiebilst, ka “Lions” jau trešo reizi šosezon pārspēja Bīles klubu.

Balcers šajā mačā spēlēja gandrīz 16 minūtes, kuru laikā izdarīja trīs metienus, kā arī nopelnīja koeficentu “-1”, savukārt Bukarts palika ārpus spēles pieteikuma.

Citā spēlē HC “Lausanne” ar Ivaru Punnenovu vārtos, bet bez Ronalda Ķēniņa viesos ar 4:3 pagarinājumā pārspēja “Ajoie” klubu.

Punnenovs aizvadītajā spēlē atvairīja 22 pretinieku metienus.

Punnenovs šajā sezonā 12 cīņās apstādinājis 86,4% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,32 ripas. Pēc statistikas rādītājiem, viņš šobrīd ir sliktākais vārtsargs līgā.

Langnavas “Tigers” ar Oskaru Lapinski sastāvā izbraukumā tikās ar Ženēvas “Servette” un izcīnīja uzvaru ar 2:0.

Lapinskis šajā spēlē bija trešās maiņas uzbrucējs, laukumā pavadot nedaudz vairāk par 14 minūtēm. Viņa rēķinā viens metiens pa vārtiem.

Vēl vienā mačā “Lugano” ar Robertu Cjunski ierindā savā laukumā tikās ar “Ambri Piotta” un tika pie sausās uzvaras ar 5:0.

Cjunskis spēlei tika pieteikts kā 13. uzbrucējs un laukumā pavadīja tikai 48 sekundes.