Puide un Dukurs cieš absolūtu sagrāvi Šveices otrajā līgā

Šovakar Šveices pēc spēka otrās līgas (SL) regulārās sezonas mačā Lavijas hokejistu Riharda Puides un Darela Dukura Bellinconas “Rockets” klubs viesos ar rezultātu 0:9 (0:3, 0:3, 0:3) piedzīvoja sagrāvi “EHC Basel” vienībai.

Puide šajā spēlē 16 minūtēs un 46 sekundēs vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, zaudēja abus iemetienus, kuros piedalījās un laukumu atstāja ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Tikmēr Dukurs 19 minūtēs un 12 sekundēs vienu reizi meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, uzvarēja 28,6% iemetienu, kā arī nokāpa no ledus ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Puide 36 spēlēs nopelnījis divus vārtus un divas piespēles, bet Dukurs 36 mačos ticis pie piecām piespēlēm.

“Rockets” 36 cīņās guvuši 18 punktus un atrodas pēdējā, desmitajā pozīcijā līgā. Klubs piedzīvojis deviņus zaudējumus pēc kārtas, kā arī 18 neveiksmes pēdējos 20 mačos.

Nākamā spēle abu latviešu komandai paredzēta  6. janvārī mājās plkst. 17:45 pret Naura Sējēja Kūsnahtas “Lions” vienību.