Puide uguņo, rezultatīvs arī Arnicāns

Rihards Puide, Hokejazinas.com

Rihards Puide | Foto: Sport.ch

Šveices pēc spēka 3. līgā (MyHL) trešdien Latvijas uzbrucēju Riharda Puides un Kristera Arnicāna pārstāvētā EHC “Wetzikon” mājās ar 3:4 (1:0, 1:2, 1:2) piekāpās “Arosa”.

Arnicāns pirmās trešdaļas pēdējā minūtē asistēja EHC “Wetzikon” pirmajos vārtos.

Savukārt Puide guva abus nākamos mājinieku vārtus. Latvijas hokejists 38. minūtē izvirzīja EHC “Wetzikon” vadībā ar 2:1, bet 56. minūtē panāca uz tablo 3:4. Abus vārtus Puide, kurš nopelnīja arī divas soda minūtes, iemeta skaitliskajā vairākumā.

Arnicāns šosezon piecās spēlēs atdevis divas rezultatīvas piespēles, bet Puide divos mačos guvis trīs vārtus.

EHC “Wetzikon” ar trīs punktiem piecās spēlēs ierindojas 11. pozīcijā 12 komandu konkurencē.

Tikmēr uzbrucēja Nila Sējēja pārstāvētā Martiņjī “Red Ice” viesos ar 7:0 (2:0, 2:0, 3:0) sagrāva “HC Franches-Montagnes”.

Sējējs atzīmējās ar divām soda minūtēm.

Uzbrucējs piecās spēlēs guvis piecus vārtus un izdarījis divas rezultatīvas piespēles.

“Red Ice” ar 14 punktiem piecos mačos ir līgas līdere.