Ponomarenko pirmais punkts sezonā, Rimjāns apšauda pretinieku vārtus

Latviešu aizsargs Maksims Ponomarenko šovakar izcēlās ar rezultatīvu piespēli Norvēģijas čempionātā (Fjordkraft-Ligaen).

Ponomarenko pārstāvētā Sarpsborgas ”Sparta” viesos ar 6:2 (1:0, 2:1, 3:1) sakāva Manglerudas “Star” un svinēja ceturto uzvaru pēc kārtas.

Latviešu aizsargs otrās trešdaļas vidū asistēja komandas otrajā vārtu guvumā un palīdzēja ”Sparta” dubultot pārsvaru – 2:0. Ponomarenko šis bija pirmais rezultativitātes punkts jaunajā sezonā.

Aizsargs laukumā pavadīja 15 minūtes un 51 sekundi, kuras laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tikmēr uzbrucēja Leonarda Rimjāna pārstāvētā ”Ringerike” savā laukumā ar 1:5 (0:3, 1:0, 0:2) atzina ”Storhamar” pārākumu. Latviešu hokejistam šoreiz neizdevās izcelties ar rezultatīvu sniegumu.

Rimjāns nospēlēja 19 minūtes un piecas sekundes, izpildot deviņus(!!!) metienus pa pretinieku vārtiem (pārliecinoši lielākais rādītājs komandā) un maču pabeidzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Autors: Rainers Rogs Avots: Hockey.no