Ponomarenko atstāj komandu mazākumā, ”Sparta” uzvar līderu duelī

Latvijas aizsarga Maksima Ponomarenko pārstāvētā Sarpsborgas ”Sparta” šovakar svinēja panākumu Norvēģijas hokeja līgā (Fjordkraft-Ligaen) līderu duelī.

”Sparta” savā laukumā ar 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) pieveica otrajā vietā esošo ”Valerenga” un atgriezās uz uzvaru takas pēc 12 uzvaru sērijas pārtrūkšanas. Mājinieki uzvaras vārtus iemeta vien 51. minūtē.

Ponomarenko izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas aizsargs šosezon 24 spēlēs ir atzīmējies ar vieniem gūtiem vārtiem un četrām rezultatīvām piespēlēm.

”Sparta” ar 56 punktiem 24 mačos atrodas pārliecinošā Norvēģijas čempionāta vadībā, savu šodienas pretinieci ”Valerenga”, kas aizvadījusi par vienu spēli vairāk, apsteidzot par astoņiem punktiem.

Autors: Rainers Rogs Avots: Fjordkraft-Ligaen