Ponomarenko noraidījums, ”Sparta” izlido jau pirmajā kārtā

Sezonu Norvēģijas hokeja līgā šovakar noslēdza Latvijas aizsarga Maksima Ponomarenko pārstāvētā Sarpsborgas ”Sparta”, kas piektajā ceturtdaļfināla mačā, spēlējot mājās, papildlaikā ar 2:3 (1:0, 0:0, 1:2, 0:1) piekāpās Askeras ”Frisk” un sērijā zaudēja ar 1-4.

”Sparta” divreiz izvirzījās vadībā, bet ”Frisk” abas reizes atspēlējās un 66. minūtē izrāva uzvaru.

Ponomarenko sezonas pēdējā spēlē uz ledus pavadīja 18 minūtes un 52 sekundes, izpildot vienu metienu pa pretinieku vārtiem, nopelnot divas soda minūtes un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Aizsargs 45 regulārās sezonas spēlēs izcēlās ar trīs precīziem metieniem un desmit rezultatīvām piespēlēm, bet piecos Play-off mačos palika bez punktiem.

”Sparta” ceturtdaļfināla sēriju uzsāka ar uzvaru savā laukumā, bet nākamajās četrās spēlēs piedzīvoja četrus zaudējumus.

Ponomarenko klubs regulārajā sezonā ar 85 punktiem 45 mačos ieņēma ceturto vietu līgā. Tikmēr ”Frisk” ar 78 punktiem 45 spēlēs ierindojās piektajā pozīcijā.