Ponomarenko izrauj neizšķirtu un palīdz ”Sparta” tikt pie diviem punktiem

Latvijas aizsargs Maksims Ponomarenko šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Norvēģijas hokeja līgā.

Ponomarenko pārstāvētā Sarpsborgas ”Sparta”, spēlējot mājās, papildlaikā ar 5:4 (0:2, 1:1, 3:1, 1:0) pārspēja “Lillehammer IK”.

Latvijas hokejists 56. minūtē guva ”Sparta” ceturtos vārtus un izrāva neizšķirtu.

Ponomarenko 23 minūtēs un trīs sekundēs izpildīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs šosezon 34 spēlēs guvis trīs vārtus un izdarījis septiņas rezultatīvas piespēles.

”Sparta” ar 63 punktiem 34 mačos ieņem ceturto vietu līgā. Nākamo maču Ponomarenko pārstāvētā komanda aizvadīs 27. janvārī, plkst. 17:00 izbraukumā tiekoties ar Stavangeras ”Oilers”.

Savukārt uzbrucēja Leonarda Rimjāna pārstāvētā Ringerikes ”Panthers” savā laukumā ar 1:3 (0:2, 1:0, 0:1) atzina Stavangeras ”Oilers” pārākumu.

Rimjāns uz ledus pavadīja 18 minūtes un 50 sekundes, kuru laikā ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs 28 spēlēs izcēlies ar septiņiem precīziem metieniem un 17 rezultatīvām piespēlēm.

“Panthers” ar 19 punktiem 34 mačos ieņem priekšpēdējo vietu līgā desmit komandu konkurencē.

Nākamo spēli Rimjāna pārstāvētais klubs aizvadīs 28. janvārī, plkst. 18:00 viesojoties pie “Lorenskog IK”.