Ponomarenko četras soda minūtes, ”Sparta” izcīna sauso uzvaru

Maksims Ponomarenko, hokejazinas.com

Maksims Ponomarenko | Foto: Vikenfotovideo

Sauso uzvaru Norvēģijas hokeja līgā šodien izcīnīja Latvijas aizsarga Maksima Ponomarenko pārstāvētā Sarpsborgas ”Sparta”, kas mājās ar 4:0 (1:0, 0:0, 3:0) apspēlēja Haldenas “Comet”.

Ponomarenko 18 minūtēs un piecās sekundēs izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, nopelnīja četras soda minūtes un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas aizsargs šosezon piecās spēlēs atzīmējies ar vienu rezultatīvu piespēli.

”Sparta” ar deviņiem punktiem piecos mačos ieņem piekto vietu līgā.

Nākamo spēli Ponomarenko pārstāvētais klubs aizvadīs 3. oktobrī, plkst. 19:30 izbraukumā tiekoties ar Stavangeras “Oilers”.

Tikmēr Latvijas uzbrucēja Leonarda Rimjāna pārstāvētā Narvikas “Arctic Eagles” mājās ar 1:2 (1:0, 0:1, 0:1) piekāpās “Lillehammer”. Viesi guva uzvaras vārtus 29 sekundes līdz pamatlaika beigām.

Rimjāns laukumā pavadīja 14 minūtes un 46 sekundes, kuru laikā atzīmējās ar neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas uzbrucējs piecās spēlēs palicis bez punktiem.

“Arctic Eagles” ar trīs punktiem piecos mačos ierindojas astotajā pozīcijā desmit komandu konkurencē.

Rīt, plkst. 15:00, abas komandas tiksies atkārtoti.