Ponomarenko ”+3”, ”Sparta” pārspēj iepriekšējo divu gadu čempioni

Trešo uzvaru pēdējās četrās spēlēs Norvēģijas hokeja līgā šovakar izcīnīja Latvijas aizsarga Maksima Ponomarenko pārstāvētā Sarpsborgas ”Sparta”, kas, spēlējot viesos, bullīšos ar 5:4 (0:1, 0:3, 4:0, 1:0) pārspēja Norvēģijas iepriekšējo divu sezonu čempioni Stavangeras ”Oilers”.

Mājinieki pēc 40 nospēlētām minūtēm atradās vadībā ar 4:0, bet pēdējā trešdaļā ”Sparta”, iemetot četrus bezatbildes vārtus, panāca izlīdzinājumu. Papildlaikā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienos pārāki bija viesi, kuri realizēja divus no četriem izpildītajiem metieniem.

Ponomarenko uz ledus pavadīja 20 minūtes un desmit sekundes, izpildot vienu metienu pa pretinieku vārtiem un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu ”+3”. Latvijas hokejists atradās laukumā, kad ”Sparta” guva pirmos, trešos un ceturtos vārtus.

Aizsargs šosezon 35 spēlēs izcēlies ar trīs precīziem metieniem un septiņām rezultatīvām piespēlēm.

”Sparta” ar 65 punktiem 35 mačos ieņem ceturto vietu līgā. Nākamo maču Ponomarenko pārstāvētā komanda aizvadīs 1. februārī, plkst. 19:30 savā laukumā uzņemot “Lorenskog IK”.

Autors: Rainers Rogs