Ponomarenko ”+1” uzvarā pār līgas vicelīderi, Rimjānam sagrāve

Devīto uzvaru pēdējās desmit spēlēs Norvēģijas hokeja līgā šovakar izcīnīja aizsarga Maksima Ponomarenko pārstāvētā Sarpsborgas ”Sparta”, kas mājās ar 4:1 (1:0, 3:0, 0:1) pārspēja līgas vicelīderi Oslo “Valerenga IF”.

Ponomarenko 20 minūtēs un 24 sekundēs izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Aizsargs šosezon 32 spēlēs guvis divus vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles.

”Sparta” ar 61 punktu 32 mačos atrodas ceturtajā pozīcijā līgā.

Nākamo spēli Ponomarenko pārstāvētā komanda aizvadīs 20. janvārī, plkst. 19:30 izbraukumā tiekoties ar Askeras ”Frisk”.

Tikmēr piekto zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja uzbrucēja Leonarda Rimjāna pārstāvētā Ringerikes ”Panthers”, kas mājās ar 0:5 (0:1, 0:1, 0:3) atzina Askeras ”Frisk” pārākumu.

Rimjāns uz ledus pavadīja 15 minūtes un 11 sekundes, divreiz metot pa vārtiem un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Uzbrucējs 26 spēlēs izcēlies ar septiņiem precīziem metieniem un 17 rezultatīvām piespēlēm.

“Panthers” ar 19 punktiem 32 mačos ieņem devīto vietu desmit komandu konkurencē.

Nākamo spēli Rimjāna pārstāvētā komanda aizvadīs 21. janvārī, plkst. 18:00 viesojoties pie Fredrikstādas “Stjernen”.