Pavlovam vārtu guvums Slovākijā, rezultatīvs arī Egle

Šovakar Latvijas uzbrucēja Vitālija Pavlova pārstāvētā Slovākijas Ekstralīgas komanda “HC 19 Humenne” ar rezultātu 2:5 (2:1, 0:2, 0:2) mājās piedzīvoja zaudējumu “Zvolen” klubam.

Pavlovs šajā spēlē 19 minūtēs un 24 sekundēs guva vārtus, vienu reizi meta pa vārtiem, nopelnīja četras soda minūtes, uzvarēja astoņus no deviņiem iemetieniem un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Uzbrucējs četrās spēlēs nopelnījis divus punktus (2+0), bet “HC 19 Humenne” klubs četrās cīņās punktus nav nopelnījis.

Nākamā cīņa “HC 19 Humenne” komandai paredzēta 29. septembrī plkst. 19:o0 viesos pret “Poprad” vienību.

Uzvaru izcīnīja Roberta MamčicaNove Zamky“, kas ar rezultātu 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) mājās apspēlēja “HK Košice” klubu.

Mamčics šajā mačā uz ledus pavadīja 20 minūtes un 53 sekundes, trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs šosezon četrās spēlēs ticis pie četriem punktiem (3+1), bet “Nove Zamky” ar deviņiem punktiem četrās cīņās ierindojas trešajā vietā līgā.

Nākamā spēle “Nove Zamky” vienībai paredzēta 29. septembrī plkst. 19:00 mājās pret “Banska Bystrica” vienību.

Citā mačā Kaspara Daugaviņa Mihalovčes “Dukla” ar rezultātu 2:3 (0:1, 2:0, 0:1, 0:1) viesos papildlaikā piekāpās “Nitra” komandai.

Daugaviņš šajā spēlē uz ledus pavadīja 20 minūtes un septiņas sekundi, uzvarēja trīs no pieciem iemetieniem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon uzbrucējs četrās spēlēs nopelnījis divus punktus (1+1), bet Mihalovčes komanda ar četriem punktiem četros mačos atrodas devītajā vietā līgā.

Nākamā cīņa “Dukla” vienībai paredzēta 29. septembrī plkst. 18:30 mājās pret Trenčinas “Dukla” klubu.

Visbeidzot, Haralda EglesLiptovsky Mikulaš“ ar rezultātu 6:1 (2:0, 2:1, 2:0) uzveica Trenčinas “Dukla” vienību.

Egle šajā spēlē 14 minūtēs un 14 sekundēs atdeva rezultatīvu piespēli, piecas reizes meta pa vārtiem, uzvarēja vienu no diviem iemetieniem, kā arī no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Uzbrucējs šosezon četrās cīņās nopelnījis trīs punktus (1+2), bet “Liptovsky Mikulaš” ar astoņiem punktiem četros mačos ierindojas ceturtajā pozīcijā līgā.

Nākamā spēle “Liptovsky Mikulaš” vienībai paredzēta 29. septembrī plkst. 18:30 viesos pret “HK Košice” vienību.