Pavlovam vārti un lielais noraidījums smagā zaudējumā

Šovakar Latvijas uzbrucēja Vitālija Pavlova pārstāvētā Slovākijas Ekstralīgas komanda “HC 19 Humenne” ar rezultātu 3:8 (1:3, 1:0, 1:5) mājās piedzīvoja graujošu zaudējumu Bratislavas “Slovan” klubam.

Pavlovs šajā spēlē septiņās minūtēs un 20 sekundēs guva vārtus, divreiz meta pa vārtiem, nopelnīja 25 soda minūtes, uzvarēja vienu no septiņiem iemetieniem un no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Uzbrucējs divās spēlēs nopelnījis vienu vārtu guvumu.

Nākamā cīņa “HC 19 Humenne” vienībai paredzēta 22. septembrī plkst. 18:30 viesos pret “Banska Bystrica” vienību.

Uzvaru izcīnīja Roberta MamčicaNove Zamky“, kas ar rezultātu 6:2 (2:1, 1:1, 3:0) mājās apspēlēja “Nitra” klubu.

Mamčics šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 34 sekundes, pa pretinieku vārtiem nemeta, nopelnīja sešas soda minūtes un pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs šosezon divās cīņās punktus nav nopelnījis.

Nākamā spēle “Nove Zamky” vienībai paredzēta 22. septembrī plkst. 19:00 mājās pret Trenčinas “Dukla” vienību.

Citā mačā Kaspara Daugaviņa Mihalovčes “Dukla” ar rezultātu 1:4 (0:0, 0:4, 1:0) viesos piekāpās “Zvolen” komandai.

Daugaviņš šajā spēlē uz ledus pavadīja 18 minūtes un 40 sekundes, izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja četrus no pieciem iemetieniem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon uzbrucējam divās spēlēs viens vārtu guvums un viena rezultatīva piespēle.

Nākamā cīņa “Dukla” vienībai paredzēta 22. septembrī plkst. 18:30 mājās pret “Spisska Nova Ves” klubu.

Visbeidzot, Haralda EglesLiptovsky Mikulaš“ ar rezultātu 1:3 (0:1, 1:1, 0:1) zaudēja “Spisska Nova Ves” vienībai.

Egle šajā spēlē 14 minūtēs un deviņās sekundēs uz laukuma, vienu reizi meta pa vārtiem, uzvarēja trīs no astoņiem iemetieniem, kā arī no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Uzbrucējs šosezon divās cīņās nopelnījis vienu rezultatīvu piespēli.

Nākamā spēle “Liptovsky Mikulaš” vienībai paredzēta 22. septembrī plkst. 19:00 mājās pret “Nitra” vienību.