Ozolam “+1” “Dukla” sausajā panākumā, Razgala klubam neveiksme

Šovakar Čehijas pēc spēka otrās līgas mačā Latvijas uzbrucēja Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” komanda viesos ar rezultātu 0:3 (0:1, 0:1, 0:1) piekāpās Prostejovas “Jestrabi” vienību.

Razgals šajā mačā 14 minūtēs un 40 sekundēs trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Frenks Razgals Čehijas Ekstralīgā aizvadījis divas spēles, kurās punktus nav nopelnījis. Čehijas pēc spēka otrajā līgā uzbrucējs 34 spēlēs guvis deviņus vārtus un atdevis 17 rezultatīvas piespēles.

“Torax Poruba” ar 90 punktiem 38 cīņās ieņem pirmo vietu līgā.

Citā mačā Patrika Ozola Jihlavas “Dukla” klubs izbraukumā ar rezultātu 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) apspēlēja “HC Sokolov” vienību.

Ozols šajā spēlē 18 minūtēs un septiņāss sekundēs vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šajā sezonā aizsargs 35 cīņās nopelnījis divus vārtu guvumus un astoņas rezultatīvas piespēles. Trīs Čehijas Ekstralīgas spēlēs Ozols ar punktiem nav izcēlies.

“Dukla” ar 56 punktiem 37 mačos ierindojas astotajā pozīcijā līgā.