Ošenieks rezultatīvs otro vakaru pēc kārtas Somijā, ”Hermes” nenosargā punktu (VIDEO)

Latvijas aizsargs Ernests Ošenieks šovakar atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Somijas pēc spēka otrajā līgā (Mestis).

Ošenieka pārstāvētā Kokolas “Hermes” izbraukumā ar 3:5 (1:0, 1:3, 1:2) piekāpās Vāntas “Kiekko”. Mājinieki uzvaras ripu iemeta vien 16 sekundes pirms pamatlaika beigām.

Latviešu aizsargs 52. minūtē asistēja “Hermes” trešajos vārtos un palīdzēja komandai tobrīd panākt uz tablo 3:3.

Ošenieks laukumā pavadītajās 18 minūtēs un 36 sekundēs izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Latvijas aizsargs šosezon 15 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles. Ošenieks vien vakar atklāja savu punktu rēķinu, izceļoties ar vārtiem un rezultatīvu piespēli.

“Hermes” ar 21 izcīnītu punktu 15 mačos ieņem ceturto vietu līgā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Mestis