Ošeniekam nepilnas 19 minūtes uz ledus, “Hermes” Play-off spēlē zaudē “Jokerit”

Šovakar Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) izslēgšanas spēļu ceturtdaļfināla kārtas trešajā mačā aizsarga Ernesta Ošenieka pārstāvētā Kokolas “Hermes” komanda viesos ar rezultātu 2:3 (1:2, 0:0, 1:1) piekāpās Helsinku “Jokerit” vienībai.

Ošenieks šajā mačā 18 minūtēs un 55 sekundēs pa pretinieku vārtiem nemeta, kā arī atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Regulārajā sezonā Ošenieks 48 cīņās nopelnīja vienu precīzu metienu un deviņas rezultatīvas piespēles, bet trīs izslēgšanas mačos ar punktiem aizsargs nav izcēlies.

“Hermes” vienība sezonu noslēdza ar 80 punktiem 48 spēlēs un ierindojas sestajā pozīcijā “Mestis”.

Rezultāts sērijā līdz četrām uzvarām šobrīd ir 2-1 Kokolas komandas labā. Nākamo maču abas komandas aizvadīs Kokolā 19. martā plkst. 18:30.