Ošenieka “Hermes” uzveic “Jokerit” un nonāk uzvaras attālumā no “Mestis” pusfināla

Šovakar Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) izslēgšanas spēļu ceturtdaļfināla kārtas trešajā mačā aizsarga Ernesta Ošenieka pārstāvētā Kokolas “Hermes” komanda mājās ar rezultātu 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) pārspēja Helsinku “Jokerit” vienību.

Ošenieks šajā mačā 21 minūtē un 15 sekundēs trīsreiz meta pa pretinieku vārtiem, kā arī atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Regulārajā sezonā Ošenieks 48 cīņās nopelnīja vienu precīzu metienu un deviņas rezultatīvas piespēles, bet četros izslēgšanas mačos ar punktiem aizsargs nav izcēlies.

“Hermes” vienība sezonu noslēdza ar 80 punktiem 48 spēlēs un ierindojas sestajā pozīcijā “Mestis”.

Rezultāts sērijā līdz četrām uzvarām šobrīd ir 3-1 Kokolas komandas labā. Nākamo maču abas komandas aizvadīs Helsinkos 21. martā plkst. 18:30.