NOSKATIES: Mitens fantastiskā veidā glābj ”Spisska Nova Ves” no vārtu zaudējuma

Mareks Mitens, hokejazinas.com

Mareks Mitens | Foto: TASR/Veronika Mihaliková

Latvijas vārtsarga Mareka Mitena pārstāvētā “Spisska Nova Ves” vakar Slovākijas Ekstralīgā mājās ar 4:3 (1:1, 2:1, 1:1) pārspēja HK “Poprad”.

Mitens 32. minūtē, mājiniekiem esot vadībā ar 2:1, glāba “Spisska Nova Ves” no vārtu zaudējuma. Latvijas vārtsargs atvairīja HK “Poprad” uzbrucēja Juraja Šiškas no tuvas distances izdarīto metienu.

Hokejazinas.comjau ziņoja, ka Mitens spēlē pret HK “Poprad” atvairīja 19 no 21 (90,48%) pretinieku metiena. Latvijas vārtsargs asistēja “Spisska Nova Ves” uzvaras vārtos 59. minūtē.

Mitens šosezon četrās spēlēs ticis galā ar 93,15% metienu un vidēji mačā ielaidis 2,46 ripas.

“Spisska Nova Ves” ar desmit punktiem četrās spēlēs ir līgas līdere.

Nākamo maču Mitena pārstāvētais klubs aizvadīs 29. septembrī, plkst. 18:00 viesojoties pie aizsarga Kristofera Binduļa pārstāvētās “HKM Zvolen”.