NOSKATIES: Latvijas izlases aizsargs izceļas ar meistarīgu vārtu guvumu mazākumā (VIDEO)

Aizvadītās nedēļas nogalē Slovākijas Ekstralīgas mačā Latvijas izlases aizsarga Roberta Mamčica pārstāvētā “Nove Zamky“ viesos ar 3:4 (0:1, 2:1, 1:1, 0:1) papildlaikā piekāpās “HKM Zvolen”.

Mamčics, spēlējot mazākumā, trešā perioda 10. minūtē izcēlās ar meistarīgu vārtu guvumu.

Latvietis aizsardzības zonā pārtvēra ripu, izlauzās cauri pretinieku aizsargiem un teicami apspēlēja pretinieku vārtsargu.

Aizsargs 36 spēlēs atzīmējies ar septiņiem precīziem metieniem un 18 rezultatīvām piespēlēm.

“Nove Zamky” ar 49 punktiem 40 mačos ierindojas vien 11. vietā 12 komandu konkurencē. Mamčica komandai nākamā spēle plānota 2. februārī pret “HK Nitra”.