NOSKATIES: 17 gadus vecs Latvijas hokejists nopelna pirmo punktu ”Allsvenskan”

17 gadus vecais latviešu uzbrucējs Bruno Osmanis šovakar nopelnīja savu pirmo rezultativitātes punktu Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan).

Osmaņa pārstāvētā Ūmeo “Bjorkloven” šobrīd mājās aizvada maču pret aizsarga Kārļa Čukstes un uzbrucēja Mika Indraša pārstāvēto “Brynas”. Pēc 20 nospēlētām minūtēm “Bjorkloven” atrodas vadībā ar 2:0.

17 gadus vecais Osmanis 15. minūtē asistēja mājinieku pirmajā vārtu guvumā un savā sestajā mačā nopelnīja pirmo punktu ”Allsvenskan”.

Atgādināsim, ka iepriekšējā spēlē pret “Almtuna IS” talantīgais Latvijas uzbrucējs atzīmējās ar diviem realizētiem bullīšiem. Neskatoties uz to, “Bjorkloven” piedzīvoja zaudējumu ar 3:4.

Osmanis šosezon Zviedrijas U-20 līgā Ūmeo komandas sistēmā atzīmējies ar 29 (12+17) punktiem 17 mačos. Tikmēr U-18 čempionātā viņa kontā 14 (8+6) punkti 15 spēlēs.

“Bjorkloven” ar 67 punktiem 41 mačā ieņem sesto vietu ”Allsvenskan” kopvērtējumā.