Neapturamais Batņa gūst 19. vārtus sezonā, ”Jukurit” zaudē līgas pastarītei (VIDEO)

Latvijas izlases uzbrucējs Oskars Batņa šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Somijas hokeja līgā (Liiga).

Batņas pārstāvētā Mikeli “Jukurit”, spēlējot viesos, bullīšos ar 2:3 (0:2, 2:0, 0:0, 0:0, 0:1) piekāpās pēdējā vietā esošajai Lāpēnrantas “SaiPa”.

Latvijas hokejists 38. minūtē, realizējot skaitlisko vairākumu, panāca uz tablo 2:2.

Batņa uz ledus pavadīja 19 minūtes un 45 sekundes, izpildot četrus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarot trijos no četriem (75%) iemetieniem un laukumu pametot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs pēdējās sešās spēlēs nopelnījis septiņus (4+3) punktus. Šosezon Batņa 55 spēlēs guvis 19 vārtus un atdevis 16 rezultatīvas piespēles.

“Jukurit” ar 95 punktiem 56 mačos ieņem sesto vietu līgā.

Rītvakar, plkst. 17:00, abas komandas tiksies atkārtoti.

Aizsarga Mika Tumānova pārstāvētā Jiveskilas “JYP” mājās ar 0:3 (0:1, 0:1, 0:1) atzina Tamperes “Ilves” pārākumu.

Tumānovs četrās minūtēs un 16 sekundēs atzīmējās ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs Jiveskilas kluba rindās 43 spēlēs izcēlies ar vienu rezultatīvu piespēli.

“JYP” ar 67 punktiem 55 mačos ierindojas 13. pozīcijā 15 komandu konkurencē.

Nākamo spēli Tumānova pārstāvētā komanda aizvadīs rītvakar, plkst. 17:00 viesojoties pie aizsarga Artūra Andžāna pārstāvētās Hamēnlinnas “HPK”.

Hamēnlinnas “HPK” šovakar, spēlējot bez aizsarga Artūra Andžāna, izbraukumā ar 3:4 (0:1, 1:2, 2:1) piekāpās Vāsas “Sport”.

Andžāns piecās aizvadītajās spēlēs “HPK” rindās palicis bez punktiem.

“HPK” ar 55 punktiem 55 mačos ieņem priekšpēdējo, 14. vietu līgā.

Nākamo spēli Andžāna pārstāvētā komanda aizvadīs rītvakar, plkst. 17:00 savā laukumā uzņemot aizsarga Mika Tumānova pārstāvēto Jiveskilas “JYP”.