SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Nauris Sējējs tuvu jaunam līgumam, aizsargs paliks Šveicē

Nauris Sējējs, Hokejazinas.com

Nauris Sējējs | FOTO: Pascal Humbert

Latvijas hokejists Nauris Sējējs sarunā ar “Hokejazinas.com” pastāstīja par aizvadīto sezonu Kūsnahtas “Lions” rindās, kas spēlē pēc spēka Šveices otrajā līgā (SL), kā arī atklāja, kad varētu pievienoties Latvijas izlases treniņnometnei pirms gaidāmā pasaules čempionāta.

Nauris Sējējs (22) vairākas sezonas Šveicē pārstāvēja Ženēvas junioru komandu, bet aizvadītajā vasarā pievienojās Nacionālās līgas (NL) kluba Cīrihes “Lions” fārmklubam. Hokejists regulārajā sezonā piedalījās 38 spēlēs, sakrājot deviņus punktus (1+8), savukārt play-off izcīņā aizsargs aizvadīja 11 spēles.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

Regulāro sezonu Kūsnahtas klubs noslēdza trešajā vietā. Izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā ar 4-2 tika pārspēta sestajā vietā esošā Bāzele, bet otrajā ar 1-4 nācās piekāpties “Olten” hokejistiem, kuri pamatturnīrā bija otrie.

“Neviens negaidīja, ka aizvadīsim samēra labu sniegumu izslēgšanas spēlēs. Komanda play-off izcīņā vairākus gadus nebija pārvarējusi pirmo kārtu. Taču ir rūgtums, jo vairākus mačus paši atdevām un varējām tikt finālā. Ja neesi iekļuvis finālā vai izcīnījis kausu, vienmēr sev varēsi pārmest kaut ko.

Sērijā ar “Olten” pirmajā spēlē bijām vadībā ar 3:2, bet pēdējās piecās minūtēs izlaidām vadību un zaudējām ar 3:4. Vēl vienā spēlē mēs bijām vadībā ar 3:1, bet minūti pirms beigām izlaidām pārsvaru un zaudējām pagarinājumā. Šīs divas spēles mums vajadzēja uzvarēt,” secina aizsargs.

Lai arī Kūsnahtas klubam sezona ir beigusies, Sējējs vēl uzturas Cīrihē, jo aizvada treniņus ar Nacionālās līgas komandu Cīrihes “Lions”. “Lauvas” aizvada izslēgšanas spēļu pirmo kārtu, un sērijā ar 3-1 ir vadībā pret Davosas hokejistiem. Aizsargs teic, ka jebkurā brīdī viņš var tikt pieteikts spēlei, tādēļ pievienošanās Latvijas izlases treniņnometnei patlaban ir otrajā plānā.

“Jāskatās, kā Cīrihei veiksies play-off izcīņā. Esmu iekļauts tuvāko rezervistu lokā, un mani var iekļaut sastāvā. Ja man nebūtu nekādu izredžu tikt laukumā, tad mani palaistu jau sen prom, un es varētu pievienoties izlases treniņnometnei. Līdz ar to vēl kādu laiku uzturēšos Cīrihē.

Tagad arī norit pārrunas par nākamo sezonu. Gan klubs, gan es esmu ieinteresēts palikt, un izskatās, ka vēl vienu sezonu būšu “Lions” organizācijā. Mani šeit viss apmierina. Lielākajai daļai spēlētāju ir divvirziena līgumi, un jebkurā brīdī var izsaukt uz lielās komandas treniņiem vai spēlēm. Varbūt jau vasarā sākšu trenēties pie lielās komandas, un izdosies spert soli augšup.

Lēmums atstāt Ženēvu bija pareizs. “Lions” ir viena no Top organizācijām Šveicē, šeit viss ir augstā līmenī. Šosezon sanāca debitēt lielajā komandā, savukārt Ženēvā šadu iespēju man nedeva. Ja man pirms gada kāds teiktu, ka šosezon debitēšu augstākajā līgā, es neticētu. Ieguvu pārliecību pār saviem spēkiem, iemācījos pieņemt drošākus lēmumus darbībās ar ripu, kā arī daudz spēlēju mazākumā. Kopumā ieguvu vērtīgu pieredzi,” piebilda Sējējs.

 

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)