Mūrniekam divi vārtu guvumi, rezultatīvi arī Mintautišķis un Freidenfelds

Šovakar Alpu hokeja līgas spēlēs laukumā devās trīs Latvijas hokejisti.

Uzbrucēja Daniela Mūrnieka pārstāvētā Zalcburgas “EC Red Bull Juniors” ar 4:1 (0:0, 2:0, 2:1) mājās pieveica Unterlandas “Cavaliers”.

Mūrnieks atzīmējās ar vārtu guvumiem. Otrā perioda 6. minūtē latvietis atklāja mača rezultātu, bet jau divas minūtes vēlāk pārsvaru dubultoja.

Mūrnieks 14 spēlēs guvis četrus vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles.

Zalcburgas komanda ierindojusies 3. vietā ar 42 punktiem 21 spēlē.

Citā spēlē uzbrucēju Mikus Mintautišķa un Raivo Freidenfelda pārstāvētā “HK Celje” ar rezultātu 4:6 (0:3, 2:2, 2:1) viesos piekāpās Kīcbīhles “Adler Stadtwerke”.

Mintautišķis otrā perioda 20. minūtē realizēja skaitlisko vairākumu un guva komandas pirmos vārtus, panākot 1:5.

Freidenfelds trešā perioda sākumā palīdzēja Ceļes komandai gūt trešos vārtus spēlē. Šis kļuva par uzbrucēja pirmo punktu Alpu līgā šosezon.

Zīmīgi, ka “Adler Stadtwerke” ir Freidenfelda bijusī komanda, kad 2021./22. gada sezonā 36 spēlēs sakrāja 27 (15+12) punktus.

Šosezon Mintautišķis 21 Alpu līgas spēlē sakrājis 28 (15+13) punktus. Freidenfeldam divās spēlēs viena rezultatīva piespēle.

“Celje” tabulā ar 18 punktiem 21 spēlē ieņem pirmspēdējo, 15. vietu.

Visbeidzot, Artūra Brikmaņa pārstāvētā Lincas “Steel Wings” ar 1:8 (1:2, 0:2, 0:4) kapitulēja Itālijas komandai Kolalbo “Rittner Buam”.