Mintautišķis iekrāj divus punktus latviešu derbijā, Mūrnieks kļūst par komandas varoni

Mikus Mintautišķis, hokejazinas.com

Mikus Mintautišķis | Foto: Zemgale/LBTU

Šovakar Alpu hokeja līgas spēlēs laukumā devās trīs Latvijas hokejisti.

Mikus Mintautišķa pārstāvētā “HK Celje” ar 4:1 (0:0, 2:1, 2:0) mājās apspēlēja Artūra Brikmaņa pārstāvēto Lincas “Steel Wings”.

Mintautišķis atzīmējās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli. Uzbrucējs abus punktus sakrāja 3. periodā. Otrajā minūtē latvietis asistēja komandas trešajos vārtos. 19. minūtē Mintautišķis panāca 4:1 un pielika punktu mačam.

12 Alpu līgas spēlēs Mintautišķis sakrājis 14 (7+7) punktus. Šosezon aizsarga Brikmaņa kontā četras rezultatīvas piespēles 12 spēlēs.

“HK Celje” ar 12 punktiem 12 spēlēs tabulā ieņem 14. vietu. Savukārt, “Steel Wings” ieņem 11. vietu ar 15 punktiem 12 mačos.

Citā mačā Daniela Mūrnieka pārstāvētā Zalcburgas “EC Red Bull Juniors” ar 3:4 (2:0, 0:1, 1:2, 0:1) papildlaikā piekāpās Celamzē “Eisbaren”.

Mūrnieks atdeva rezultatīvu piespēli, palīdzot panākt izlīdzinājumu 3:3 četras sekundes līdz pamatlaika beigām.

Mūrnieka kontā četros mačos vieni vārti un divas rezultatīvas piespēles.

“EC Red Bull Juniors” ar 11 spēlēs sakrātiem 16 punktiem ieņem 8. vietu līgā.