Mickevičam divi punkti, Grīnbergam vārti, rezultatīvi arī citi Latvijas hokejisti

Artūrs Mickevičs, Hokejazinas.com

Artūrs Mickēvičs | Foto: Gap "Rapaces"

Francijas hokeja līgā (Ligue Magnus) piektdien spēles aizvadīja vairāki Latvijas hokejisti.

Uzbrucēja Artūra Mickeviča pārstāvētā Gapas “Rapaces” mājās ar 7:3 (4:1, 1:1, 2:1) apspēlēja Marseļas “Spartiates”.

Mickevičs pirmās trešdaļas beigās asistēja “Rapaces” trešajos un ceturtos vārtos.

Uzbrucējs izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, saņēma divas soda minūtes un nopelnīja fantastisku lietderības koeficientu ”+5”.

Mickevičs šosezon piecās spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

Uzbrucēja Ričarda Grīnberga pārstāvētā Šamonī-Monblānas “Pionniers” savā laukumā papildlaikā ar 5:4 (2:2, 0:1, 2:1, 1:0) uzveica Grenobles “Bruleurs De Loups”.

Grīnbergs 12. minūtē guva “Pionniers” pirmos vārtus.

Uzbrucējs četras reizes apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Grīnbergs piecās spēlēs nopelnījis sešus (2+4) punktus.

Aizsarga Daniela Goršānova pārstāvētā Seržī-Pontuāzas “Jokers” mājās ar 4:3 (2:2, 1:0, 1:1) pārspēja uzbrucēja Rolanda Vīgnera pārstāvēto Ruānas “Dragons”.

Vīgners astotajā minūtē asistēja “Dragons” pirmajā vārtu guvumā.

Uzbrucējs izpildīja četrus metienus un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Tikmēr Goršānovs 33. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, izcēlās ar rezultatīvu piespēli “Jokers” trešajos vārtos.

Aizsargs divas reizes apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību un spēli pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Abi Latvijas hokejisti piecās spēlēs atzīmējušies ar divām rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr aizsarga Harija Branta un uzbrucēja Daniela Bērziņa pārstāvētā Nicas “Aigles” savā laukumā bullīšos ar 2:3 (1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 0:1) zaudēja uzbrucēja Jāņa Švanenberga pārstāvētajai Amjēnas “Gothiques”.

Brants pēcspēles metienu sērijā nerealizēja savu bullīti. Aizsargs pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt Bērziņš izpildīja vienu metienu, uzvarēja astoņos no 19 (42,10%) iemetieniem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Švanenbergs nebija pieteikts šim mačam.

Brants divās spēlēs palicis bez punktiem, Bērziņš četros mačos atzīmējies ar vienu precīzu metienu, bet Švanenbergs četrās spēlēs atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

Savukārt uzbrucēju Rūdolfa Polca un Ņikitas Jevpalova pārstāvētā Bordo “Boxers” viesos ar 4:5 (0:2, 1:2, 3:1) piekāpās

Polcs uzvarēja 12 no 17 (70,58%) iemetieniem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Jevpalovs atzīmējās ar negatīvu lietderības koeficientu ”-4”.

Polcs piecās spēlēs ticis pie diviem (0+2) punktiem, bet Jevpalovs piecos mačos guvis divus vārtus un izdarījis divas rezultatīvas piespēles.