Merzļikina labais sniegums neglābj “Blue Jackets” no zaudējuma (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets” ar rezultātu 1:3 (0:2, 0:1, 1:0) mājās piekāpās Ņujorkas “Rangers” vienībai.

Pirmā perioda 13. minūtē mača rezultātu atklāja “Rangers” uzbrucējs Mika Zibanejads, bet 20. minūtē vairākumā Bārklajs Gudro dubultoja viesu pārsvaru.

Otrās trešdaļas 12. minūtē Vitālijs Kravcovs palielināja Ņujorkas vienības priekšrocību līdz trim ripām, bet trešā mača nogriežņa otrajā minūtē Endrū Pīks izcēlās ar vienīgo “Blue Jackets” vārtu guvumu šajā spēlē.

Elvis Merzļikins atvairīja 30 no 33 “Rangers” metieniem, bet Jaroslavs Halāks tika galā ar 24 no 25 “Blue Jackets” raidījumiem.

Šosezon Merzļikins 19 spēlēs ticis galā ar 86,9% pretinieku metienu, kā arī vidēji mačā ielaidis 4,44 vārtus.

“Blue Jackets” ar 28 punktiem 43 spēlēs atrodas pēdējā, 16. vietā Austrumu konferencē, bet “Rangers” ar 57 punktiem 45 cīņās ierindojas sestajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Merzļikina vienībai 18. janvārī viesos plkst. 3:00 pēc Latvijas laika pret Nešvilas “Predators” komandu.