Site icon Hokeja ziņas

Merzļikina “Blue Jackets” sabrūk trešajā periodā un piedzīvo kārtējo zaudējumu (VIDEO)

Elvis Merzļikins, hokejazinas.com

Elvis Merzļikins | Foto: NHL.com

Šovakar Latvijas hokeja izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” Somijā Globālās sērijas mačā ar rezultātu 3:6 (0:2, 2:1, 1:3) piekāpās aizvadītās sezonas Stenlija kausa čempioniem Kolorado “Avalanche”.

Pirmās trešdaļas otrajā minūtē Logans O’Konors atklāja mača rezultātu “Avalanche” labā, bet 13. minūtē J.T. Komfers dubultoja pārsvaru. Otrās trešdaļas 35. sekundē Mikko Rantanens guva trešos Kolorado kluba vārtus.

Otrā perioda otrajā minūtē Jakubs Vorāčeks vairākumā guva pirmos “Blue Jackets” vārtus. Šie bija pirmie Kolumbusas kluba vārti vairākumā šosezon. Astotajā minūtē Patriks Laine samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet Šons Kuralijs trešās trešdaļas trešajā minūtē panāca izlīdzinājumu.

Trešā mača nogriežņa devītajā minūtē Mikko Rantanens vairākumā vēlreiz vadībā izvirzīja “Avalanche”, 11. minūtē Keils Makars dubultoja pārsvaru, taču Rantanens minūti pirms trešdaļas beigām ieraidīja ripu tukšos vārtos, noformēja Hat-trick un pielika punktu mačam.

Elvis Merzļikins šajā mačā tika galā ar 30 no 35 “Avalanche” metieniem, bet Aleksandrs Georgijevs tika galā ar 36 no 39 “Blue Jackets” raidījumiem.

Merzļikins šosezon aizvadījis astoņus mačus, atvairījis 86,4% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 4,75 vārtus.

“Blue Jackets” ar sešiem punktiem 11 spēlēs ierindojas pēdējā vietā Austrumu konferencē, bet “Avalanche” ar 11 punktiem desmit spēlēs atrodas astotajā vietā Rietumu konferencē.