Melnalksnim rezultatīva piespēle, Sējēja “Lions” uzvar latviešu derbijā un iekļūst finālā

Šovakar Šveices pēc spēka otrās līgas (SL) pusfināla kārtas septītajā mačā aizsarga Naura Sējēja Kūsnahtas “Lions” viesos ar rezultātu 5:3 (2:0, 0:1, 3:2) apspēlēja Latvijas uzbrucēja Riharda Melnalkšņa “EHC Olten“.

Šis bija pusfināla sērijas izšķirošais duelis, Sējēja “GCK Lions” uzvarot 4-3.

Sējējs uz ledus pavadītajās 17:11 minūtēs bloķēja trīs metienus un pabeidza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu “+3”.

Regulārajā sezonā 28 spēlēs aizsargs guva trīs vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles, bet 13 Play-off mačos hokejists guvis vienus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

Melnalksnis rezultatīvi piespēlēja pirmajos “EHC Olten” vārtos. Latvietis 14 minūtēs un 47 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem, uzvarēja septiņus no astoņiem iemetieniem un noslēdza maču ar pozitīvu lietderību “+1”.

Regulārajā sezonā uzbrucējs 43 spēlēs guva vienus vārtus un atdeva desmit rezultatīvas piespēles, bet desmit Play-off cīņās hokejists atdevis trīs piespēles.

Sējēja komanda finālsērijā spēkosies ar Toma Andersona un Sanda Smona “La Chaux-De-Fonds”, kas pusfinālā izcīnīja pārliecinošu uzvaru pret “EHC Visp”.

Pirmais finālsērijas mačs paredzēts 17. martā. Fināls tiks aizvadīts līdz kādas komandas četrām uzvarām.